Yvette Jansen

Yvette Jansen

  Yvette Jansen 3 augustus 1955 Molendijk 30B 3243AM, Stad ah Haringvliet 06 55338260 info@yvettejansen.com   Ik ben Yvette Steginga-Jansen. Mijn atelier bestaat sinds 1980. Mijn opleiding heb ik gehad

Lees verder
Marja Bergwerff

Marja Bergwerff

  Marja Bergwerff-v. Liere 2 Augustus 1954 Kloosterweg 36 3232 LC BRIELLE 0181 417935 06 19252458 Glasdecobrielle@hotmail.com www.Glasdecobrielle.nl   Marja Bergwerff-v. Liere is pas op latere leeftijd zich volledig gaan toeleggen

Lees verder
Ellen van der Bok

Ellen van der Bok

    Ellen van der Bok 6 september 1967 Achterstraat 9 3252 AB, Goedereede 0187 496471 06 23262953 ellen@ellenvanderbok.nl www.ellenvanderbok.nl www.glas-steenbewerking.nl   Ellen heeft diverse richtingen in het kunstonderwijs gevolgd

Lees verder
Joep Luijckx

Joep Luijckx

  Joep Luijckx 28 juni 1948 Oudelandsedijk 12 3255 LN, Oude Tonge 0187 651318 joepluijckx@tele2.nl www.joep-art   Joep Luijckx doorliep de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten te Den Haag. Verhuisde

Lees verder
Renate van Opdorp

Renate van Opdorp

Renate van Opdorp Atelier Havenhoofd 1 Havenhoofd 1 3241 LD, Middelharnis 06 15823607 info@renatevanopdorp.nl www.renatevanopdorp.nl www.atelierhavenhoofd1.nl   Renate is agestudeerd aan de Willem de Kooning academie, Fine Art (2009-2013) Renate

Lees verder
Jaap Reedijk

Jaap Reedijk

  Jaap Reedijk 16 juli 1967 Oostijk 63 3245 AS Sommelsdijk 06 13933417 jaap@jaapreedijk.com www.jaapreedijk.com   Vanaf 1982 werkzaam als beeldend kunstenaar. Schildert, fotografeert, fantaseert en combineert……. Jaap Reedijk is

Lees verder
Ineke Snoek-Terlouw

Ineke Snoek-Terlouw

Ineke Snoek-Terlouw Boezemweg 34 3247 BB, Diksland 0187 601793 inekesnoek@hetnet.nl www.beeldenvanpien.nl   Ze heet Ineke maar vrienden en familie noemen haar van jongs af aan Pien. Haar inspiratie haalt zij

Lees verder
Foke Stribos

Foke Stribos

Foke Stribos Voorstraat 1-3 3247 CD, Dirksland. 0187 602718 www.fokestribos.nl fokestribos@hetnet.nl   ‘Met brede kwaststreken of plamuurmes schilder ik kleur, vorm en ritme. Thema’s vind ik in de natuur, de

Lees verder
Ivo Teuwen

Ivo Teuwen

Ivo Teuwen 1 november 1949 Voorstraat 23 3245 BG, Sommelsdijk 0187 484576 06 29480946 ivo.teuwen@gmail.com www.ivoteuwen.com   Ik ben geboren op de eerste novemberdag van 1949 in Antwerpen, de stad

Lees verder
Frans Steginga

Frans Steginga

  Frans Steginga Molendijk 30B 3243 MB Stad a/h Haringvliet 0187 769050 frans@steginga.nl www.franssteginga.nl Wat mijn werk betreft, is er veel, waardoor ik me laat inspireren. De natuur, stedelijke omgeving,

Lees verder
EXPOSITIE "DOORBAAK"
De watersnood van 1953 was letterlijk een catastrofale “doorbraak” maar de wederopbouw betekende ook een figuurlijke doorbraak voor de getroffen eilanden. Deze dubbele betekenis van het woord “doorbraak” is het thema van deze bijzondere expositie waarin beeldende kunst, foto’s en gedichten zijn gecombineerd om zo uiting te geven aan de feiten, gevoelens en emoties van de ramp en de wederopbouw. In deze expositie presenteren 10 kunstenaars van KunstPlus hun werk, een mooie verzameling van diverse kunstwerken en technieken naar aanleiding van de watersnoodramp en de periode erna. De feiten, gevoelens en getroffenheid worden versterkt en op een bijzondere manier gepresenteerd door gedichten van de Reizende Dichters. Daarnaast zijn er in de galerie foto’s en documentatie te zien, samengesteld en verzameld door Piet Diepenhorst uit Stad aan het Haringvliet.
Zaterdag 16 januari 2016 – Zaterdag 5 maart 2016